Máma má práci

Kód: 90
499 Kč –10 %
Mama ma praci mockup 1024x1024 sleva 3D
499 Kč –10 % 449 Kč
Skladem (>5 ks)

Citlivá knižní výpověď, ve které s deseti pracujícími matkami rozbíjím mýtus o superhrdinkách i věčně nevyspalých a ztrápených ženách. Otevřené povídání ukazuje realitu se všemi humornými i bolavými momenty. Kniha vychází v omezeném nákladu 2000 ks a bude v prodeji pouze na mém e-shopu

Detailní informace

Knihy zaslané ode mě
Knihy zaslané ode mě
a s podpisem!
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Při nákupu dvou a více knih
Odesíláme i na Slovensko
Odesílám i na Slovensko
V objednávce si změníte doručení

Detailní popis produktu

Máma má práci je citlivou knižní výpovědí, ve které s deseti pracujícími matkami (a jedním otcem) rozbíjím mýtus o superhrdinkách i věčně nevyspalých a ztrápených ženách. 

S tenistkou Barborou Strýcovou, ekonomkou a političkou Danuší Nerudovou, spisovatelkou Kateřinou Tučkovou, novinářkou Veronikou Ruppert, gastro podnikateli známými pod jménem Taste of Prague nebo třeba záchranářkou Zuzanou Kurzovou v knize otevřeně řešíme, co do běžného života přináší slaďování mateřské a profesní role. 

Kniha obsahuje deset rozhovorů, 176 stran a nespočet dětských kreseb. O grafické zpracování knihy se postarala Zuzana Lednická ze studia Najbrt.

3-viz8-viz

Jaká témata v knize najdete?

S pracujícími matkami si v knize povídáme o tom, jak lze propojit dva naprosto odlišné světy, jaká jsou pozitiva a negativa slaďování mateřství a kariéry. Kdo nebo co pracujícím mámám pomáhá, v čem naopak vidí překážky. 

Řešíme, jaké to je, když se náhle pokazí hlídání, když se objeví výčitky, když se začne hroutit vztah s partnerem, když práce ubírá ze spánku. Povídáme si i o tom, jaké to je, když schází podpora blízkých, když chybí peníze, případně jaké to je, když se přemíra stresu podepíše na zdraví.

Bavíme se o podpoře veřejnosti, o stereotypech a odsudcích ve vztahu k pracujícím mámám. A taky o tom, v čem je práce důležitou hodnotou.

6-viz4-viz

Koho jsem v knize vyzpovídala? 

spisovatelku Kateřinu Tučkovou
tenistku Barboru Strýcovou
ekonomku a političku Danuši Nerudovou
vědkyni Adélu Šimkovou
textilní výtvarnici Marii Mrňávkovou
podnikatelskou dvojici Zuzanu Daňkovou a Jana Valentu (Taste of Prague)
právničku Michalu Plachkou
publicistku a moderátorku Veroniku Ruppert
záchranářku Zuzanu Kurzovou
sociální pracovnici a terapeutku Moniku Hillebrandovou

Počet stran: 176 stran
Rozměry: 140 x 195 mm

Moc vám děkuji za vaší podporu během hithitové kampani a také za všechny krásné komentáře a reakce k video projektu "Jak se máte na mateřské?". Jen díky vám mohla tato kniha vzniknout. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.5 kg
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz